AKTUALNOŚCI 2008 ROKU

30.05.2008 Lublin Badania fokusowe studentów Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Serdecznie zapraszamy studentów z Ukrainy i Białorusi do udziału w badaniach fokusowych w dniach 4 i 5 czerwca 2008.

Studenci studiów licencjackich i magisterskich

4 czerwca w Lublinie przeprowadzamy badanie fokusowe dotyczące sytuacji studentów z Ukrainy i Białorusi w Polsce, na które chcemy zaprosić studentów studiów licencjanckich i magisterskich .

Poszukujemy osób o następującym profilu:

• obywatelstwo ukraińskie lub białoruskie
  • student studiów licencjackich, magisterskich na jednej z uczelni w województwie lubelskim

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 03. 06. 2008
na adres a.moskwa@eds-fundacja.pl:

Badanie będzie prowadzone w 15 osobowej grupie w formie luźnej rozmowy (wywiadu) przy kawie i ciastkach. Czas trwania badania to około 2 h.

UWAGA!!!!!

Osoby uczestniczące w badaniu będą mogły pracować w projekcie jako płatni ankieterzy.

Zgodnie ze standardową procedurą przeprowadzania badań, spotkanie będzie nagrywane (na dyktafon). Nagranie posłuży następnie badaczowi do analizy wyników. Oczywiście nagranie, jak i całe badanie jest przeznaczone jedynie do naszego użytku i nie będzie nigdzie rozpowszechniane. Zachowujemy pełne zasady zabezpieczania danych osobowych wg. Ustawy.

Termin i miejsce: 4 czerwca, godzina 19.00 ul. Leszczyńskiego 14/1-3

Zaproszenie do pobrania /MS Word/

Studenci studiów doktoranckich

5 czerwca w Lublinie przeprowadzamy badanie fokusowe dotyczące sytuacji studentów z Ukrainy i Białorusi w Polsce, na które chcemy zaprosić studentów studiów doktoranckich.

Poszukujemy osób o następującym profilu:

• obywatelstwo ukraińskie lub białoruskie
  • student studiów doktoranckich na jednej z uczelni w województwie lubelskim

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 04. 06. 2008
na adres a.moskwa@eds-fundacja.pl: