AKTUALNOŚCI 2008 ROKU

29.04.2008 | Ewa Orzeszko Grecka Odyseja Medialna Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

W dniach 28 kwietnia - 6 maja 2008 roku w greckiej Prespie odbywa się międzynarodowe szkolenie zatytułowane "The Universal eye: An Odyssey into Media".

W spotkaniu wezmą udział pracownicy młodzieżowi z Polski, Grecji, Malty, Hiszpanii, Irlandii, Rumunii, Włoch, Łotwy i Węgier.

Celem szkolenia jest podniesienie indywidualnych kwalifikacji jego uczestników. Poruszana będzie między innymi tematyka komunikacji, tworzenia wizerunku, określania celów. Szczególny nacisk położony zostanie na podniesienie umiejętności uczestników w obszarze nowoczesnych mediów, a także na sposoby, w jakich środki medialne mogą zostać użyte w projektach edukacyjnych skierowanych do młodych ludzi.

Organizatorem szkolenia jest grecka organizacja Youth4diversity www.youth4diversity.org

Projekt współfinansowany jest ze środków Programu
„Młodzież w działaniu” Unii Europejskiej.

www.mlodziez.org.pl