AKTUALNOŚCI 2007 ROKU

Nasutów 20-26.11.2007 Zostań koordynatorem projektów młodzieżowych! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Jak co roku, Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw zaprasza na tygodniowe szkolenie dla multiplikatorów, podczas którego osoby chcące zostać koordynatorami młodzieżowych projektów międzynarodowych mogą zdobyć niezbędną do tego wiedzę…. oraz szczyptę praktyki.

W tym roku szkolenie odbędzie się w dniach 20 – 26 listopada 2007 w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie/k. Lublina. Tematyka szkolenia obejmie ogólną wiedzę na temat zarządzania projektem, ale także bardziej specyficzne jego aspekty jak edukacja międzykulturowa i proces grupowy.

Ponadto uczestnicy poznają specyfikę pracy w ramach Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz Programu MŁODZIEŻ W DZIAŁANIU.

Zapraszamy!

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży