AKTUALNOŚCI 2007 ROKU

10.07.2007 | Ewa Niemiałkowska How Many Colours Does Future Have? ... wszechmocne media w życiu codziennym młodego pokolenia Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

“Youth and Regional Development” Association, nasza partnerska organizacja z Rumunii w dniach 14 – 21 lipca 2007 organizuje spotkanie przeznaczone dla młodych ludzi na temat dyskryminacji. Głównym celem projektu jest zwiększenia świadomości młodzieży na temat różnych rodzajów dyskryminacji przy pomocy technik medialnych.

Miejsce: Palermo, Sicilia, Włochy

Grupa młodych ludzi z Polski, Turcji, Litwy, Łotwy, Francji. Mołdawii, Bułgarii i Rumunii będzie brała udział w warsztatach prowadzonych przez exportów medialnych, którzy nauczą ich jak wykorzystywać media i możliwości, jakie one dają na tym polu. Praktyczna część projektu będzie polegała na poznaniu struktury mediów, odwiedzeniu centrów medialnych oraz prace nad krótkimi filmami dotyczącymi dyskryminacji.

Projekt jest wspierany przez EUROPEAN YOUTH FOUNDATION.