AKTUALNOŚCI 2007 ROKU

21.06.2007 | Sergiusz Kieruzel Święto Sportu 2007 Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

Ponad 500 dzieci i młodzieży uczestniczyło w Święcie Sportu 2007 organizowanym przez Europejski Dom Spotkań – Fundację Nowy Staw w dniach 18-20 czerwca 2007r.

Święto
Sportu
2007

Święto Sportu jest trzydniową imprezą propagującą sport i aktywny wypoczynek wśród młodzieży z terenów wiejskich Lubelszczyzny. W tym roku w imprezach, turniejach, zawodach i pokazach sportowych brali udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Ciecierzyna, Nasuwowa i Krasienina. Rozegrano miniturnieje w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis stołowy. Zawody i turnieje rozgrywane były na terenie szkół i wiejskich boiskach sportowych. Podczas wielkiego finału, który odbył się 20 czerwca 2007 młodzież uczestniczyła w pokazach reprezentantów Polski juniorów w rugby.

Święto Sportu zakończyła uroczysta dekoracja uczniów - zawodników oraz wręczenie szkołom pucharów uczestnictwa.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria