AKTUALNOŚCI 2006 ROKU

04-10.11.2006 | Ewa Niemiałkowska Part 2 Part, Młodzi Zaangażowani Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

Początek listopada zgromadził w Nasutowie przedstawicieli organizacji pozarządowych, które wchodzą w skład międzynarodowej organizacji EUROPEAN MOSAIC.
Postanowiliśmy spotkać się, żeby „na żywo” omówić jedne z najważniejszych naszym zdaniem aspektów projektów międzynarodowych – partnerstwo i uczestnictwo młodych ludzi.
W szkoleniu postawiliśmy na praktykę. Wszystkie warsztaty zostały poparte przykładami z wcześniej zrealizowanych projektów. Uczestnicy, pod czujnym okiem trenerów, pracowali w grupach nad rzeczywistymi problemami. Musieli stawić czoło wyzwaniom, które naprawdę miały miejsce.

Podczas szkolenia mogliśmy także zaplanować szczegółowo współpracę na przyszły rok wewnątrz sieci, natomiast uczestnicy wyjechali pełni pomysłów i inspiracji. Miejmy nadzieje, że przyszły rok przyniesie owoce szkolenia w postaci nowych projektów.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie