AKTUALNOŚCI 2006 ROKU

15.07.2006 Aktorzy – Amatorzy w Nasutowie Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

W dniach 15.07 – 24.07.2006 w Nasutowie odbyły się warsztaty integracyjno – szkoleniowe pt. „I Ty możesz być aktorem”.
Wzięli w nich udział młodzi ludzie z Hiszpanii, Belgii oraz z Polski. W czasie tygodniowych warsztatów uczestnicy przygotowywali spektakl zatytułowany „Nasz świat”, który został zaprezentowany 22 lipca 2006 r. Po przedstawieniu zaproszeni goście mieli okazje podzielić się spostrzeżeniami oraz podyskutować z grupą młodych aktorów.
W planie spotkania znalazło sIę również zwiedzanie Lublina oraz obozu na Majdanku, wizyta w Kazimierzu Dolnym oraz wędrówki Kozłowieckim Parku Krajobrazowym. Motywacją uczestników do wzięcia udziału w spotkaniu oprócz warsztatów tematycznych była również możliwość doskonalenia umiejętności językowych oraz nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie