AKTUALNOŚCI 2006 ROKU

18.06.2006 | Anna Moskwa Jak znaleźć pracę? Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

Wielu młodych Europejczyków zastanawia się nad tym pytaniem, patrząc z niepokojem w przyszłość. Na to pytanie będą starali się odpowiedzieć gimnazjaliści z Lublina i Berlina w czasie tygodniowych warsztatów odbywających się w naszym ośrodku w terminie 18 - 24 czerwca 2006.
Poprzez spotkania z ekspertami, warsztaty wytyczania ściezki kariery, przygotowywania dokumnetów o pracę oraz wspólne dyskusje młodzi będą uczyć się jak odnaleźć się na rynku pracy, jak wykorzystać czas nauki, by móc następnie bez problemu znaleźć interesujące ich zajęcie.
Ponadto spotkanie będzie czasem poznania własnych kultur, wspólnych zabaw, spiewów, ognisk oraz wycieczek.

Druga część warsztatów zaplanowana jest w Niemczech w miejscowości Flecken Zechlin w grudniu 2006 roku