AKTUALNOŚCI 2006 ROKU

12.04.2006 | Jarosław Szczepaniak Interaktywne szkolenia dla młodzieży Europe Direct Lublin

Zapraszamy do wzięcia udziału w interaktywnych szkoleniach dla młodzieży przy wykorzystaniu strony internetowej Europe Direct Lublin.

Interaktywne szkolenia dla młodzieży szkół średnich na Lubelszczyźnie to modułowe szkolenie połączone z testem sprawdzającym wiedzę za pośrednictwem strony internetowej Europe Direct – Lublin. Uczestnikom, którzy uzyskają najlepszy wynik zostaną przyznane certyfikaty ukończenia kursu oraz nagrody rzeczowe.

Interaktywne szkolenie umożliwi wzięcie w nim udziału nawet osobom, dla których dojazd na spotkania i szkolenia organizowane przez Europe Direct są uciążliwe. Zastosowanie tej formy nauczania pozwoli na wykorzystanie nowych, ale skutecznych metod szkoleniowych. Planowane są trzy sesje szkoleniowe w kwietniu br.

Europe Direct Lublin.