AKTUALNOŚCI 2006 ROKU

20.04.2006 | Ewa Niemiałkowska Feedback seminar Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

W dniach od 20 do 25 kwietnia 2006 r. odbyło się w Europejskim Domu Spotkań seminarium podsumowujące współpracę organizacji obywatelskich z państw Unii Europejskiej, Europy Wschodniej i Kaukazu.
Oceniano przeprowadzone wspólnie projekty - wymiany młodzieżowe, wolontariaty i szkolenia. Wspólnie wypracowano zasady współpracy na kolejne lata. W seminarium wezięli udział przedstawiciele następujących organizacji : Barcelona Voluntaria, Hiszpania; Consello da Xuventude, Hiszpania; International Union ERTOBA, Gruzja; Academy For Peace And Developement, Gruzja; Russian Falcon Movement, Rosja; Interaction, Mołdowia; European Dialogue Society, Ukraina; New Generation of Leaders, Ukraina; Federation of Youth Public Clubs, Armenia; ACE, Armenia; AAYSA, Azerbejdżan; OCRE, Portugalia; Europe Experience, Malta; IKAB, Niemcy; Ufficcio Scambi Internazionali, Włochy; InfoEck, Austria.

Koszty organizacji seminarium pokrył Program „Młodzież” Unii Europejskiej.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Projekt wspierany jest ze środków Programu „Młodzież”.

www.mlodziez.org.pl