RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

31 Stycznia 2024r. Ogłaszamy kolejny nabór do projektu

Styczeń 2024 to pierwszy miesiąc intensywnej rekrutacji i zapisów osób chętnych do udziału w projekcie. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że nasz projekt "Razem Możemy Więcej" cieszy się dużym zainteresowaniem!
Zostały już zrekrutowane 3 gr - 10 os. Uczestników/czek Projektu w Lublinie oraz 1 gr - 10 os. Uczestników/czek Projektu w Hrubieszowie. Ogłaszamy kolejny nabór do projektu „Razem Możemy Więcej", którego celem jest wzrost integracji społeczno-gospodarczej ze społeczeństwem polskim u cudzoziemców, a w szczególności obywateli Ukrainy, zamieszkujących województwo lubelskie, tj. teren miasta Lublin, powiat lubelski, teren miasta Zamość, powiat zamojski, teren miasta Biała Podlaska, powiat bialski, powiat hrubieszowski, teren miasta Chełm, powiat chełmski poprzez kompleksowe wsparcie.
Zapisy są nadal otwarte!

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie
zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych!

Rekrutacja do projektu prowadzona będzie w sposób ciągły, do momentu zakwalifikowania wszystkich uczestników projektu.
w okresie 01.01.2024r.-30.06.2024r.
Rekrutacja do projektu może zostać zakończona we wcześniejszym terminie, w sytuacji gdy liczba osób przekroczy liczbę dostępnych miejsc w projekcie.
.

Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Biur projektu, tj. Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw, ul. 3 Maja 18/5a, 20-078 Lublin lub (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) w biurze bez barier architektonicznych przy ul. Krakowskie Przedmieście 28, 20-002 Lublin oraz Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury, ul. 3 Maja 37, 22-500 Hrubieszów. W biurach przyjmowane będą dokumenty rekrutacyjne oraz udzielane informacje na temat realizacji projektu, czynne w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:30.

Formularz należy wypełnić komputerowo lub ręcznie (czytelnie, drukowanymi literami, w języku polskim), musi mieć wypełnione wszystkie wymagane pola oraz być podpisany przez osobę ubiegającą się o udział w projekcie, w miejscu wskazanym w formularzu.

Każdy z potencjalnych uczestników będzie musiał dostarczyć komplet uzupełnionych dokumentów rekrutacyjnych oraz niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikowalność. Złożone w terminie dokumenty będą na bieżąco weryfikowane przez Komisję Rekrutacyjną pod względem poprawności i kwalifikowalności kandydatów.

Po zakończonej rekrutacji w danym miesiącu, zostanie utworzona lista osób zakwalifikowanych do projektu w formie protokołu wyboru zgodnie z przyjętą punktacją w Regulaminie projektu oraz ewentualna lista rezerwowa. W sytuacji takiej samej liczby punktów o miejscu na liście rankingowej decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się oraz Ci którzy się nie zakwalifikują do udziału w projekcie zostaną powiadomieni o tym fakcie drogą mailową, telefoniczną lub osobiście.

Formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami do pobrania znajdują się poniżej.

Regulamin rekrutacji - wersja ukraińska
РЕГЛАМЕНТ НАБОРУ ТА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

Biuro projektu w Lublinie

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw