Przyjazny i bezpieczny urząd III

ZAPYTANIA OFERTOWE

06 października 2023r. Zapytanie ofertowe
Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie.

Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Białej Podlaskiej

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Białej Podlaskiej.

Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie

28 września 2023r. Zapytanie ofertowe
Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Lublinie

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Lublinie.

06 czerwca 2023r. Zapytanie ofertowe
Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Zamościu

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Zamościu.

11 maja 2023r. Zapytanie ofertowe
Specjalista ds. cudzoziemców w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie

Z uwagi na omyłkę w Załączniku 1 Formularz ofertowy Chełm w opublikowanym Zapytaniu ofertowym Specjalista ds. cudzoziemców w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie z dnia 04 maja 2023r., Załącznik nr 1 Formularz ofertowy został zaktualizowany. Omyłka dotyczyła pkt IV, tj. Łączna cena brutto wykonania przedmiotu zamówienia.
Z uwagi na powyższe termin składania ofert został przedłużony do 12.05.2023r. W przypadku osób podchodzących do testu z języka ukraińskiego/polskiego - test odbędzie się w formie online, w dniu 15.05.2023 r. o godzinie 9.00. Informacje te zaktualizowano także w zapytaniu ofertowym.

04 maja 2023r. Zapytanie ofertowe
Specjalista ds. cudzoziemców w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Specjalista ds. cudzoziemców w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie

04 maja 2023r. Zapytanie ofertowe
Psycholog w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie

24 kwietnia 2023r. Zapytanie ofertowe
Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Zamościu

29 marca 2023r. Zapytanie ofertowe
Psycholog w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Psycholog w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie.
Szczegóły oferty znajdują się w zakładce ZAPYTANIA OFERTOWE

ZAPYTANIE OFERTOWE - Psycholog

29 marca 2023r. Zapytanie ofertowe
Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie oraz Zamościu

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Tłumacz w punkcie informacyjno-doradczym w Chełmie oraz Zamościu.
Szczegóły oferty znajdują się w zakładce ZAPYTANIA OFERTOWE

17 marca 2023r. Zapytanie ofertowe
Prawnik w punkcie informacyjno-doradczym w Białej Podlaskiej

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Prawnik w punkcie informacyjno-doradczym w Białej Podlaskiej.

ZAPYTANIE OFERTOWE - Prawnik

17 marca 2023r. Zapytanie ofertowe
Psycholog w punkcie informacyjno-doradczym

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do złożenia oferty na stanowisko Psycholog w punkcie informacyjno-doradczym w Lublinie, Chełmie, Zamościu i Białej Podlaskiej.

ZAPYTANIE OFERTOWE - PSYCHOLOG

09 marca 2023r. Zapytanie ofertowe

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do wypełnienia oferty na stanowisko Psycholog w punkcie informacyjno-doradczym w Lublinie, Chełmie, Zamościu i Białej Podlaskiej.

ZAPYTANIE OFERTOWE - PSYCHOLOG

08 marca 2023r. Zapytanie ofertowe

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do wypełnienia oferty na stanowisko Tłumacz języka ukraińskiego w punkcie informacyjno-doradczym w Lublinie, Chełmie, Zamościu i Białej Podlaskiej.

ZAPYTANIE OFERTOWE - TŁUMACZ

08 marca 2023r. Zapytanie ofertowe
Prawnik w punkcie informacyjno-doradczym w Lublinie, Chełmie, Zamościu i Białej Podlaskiej

ZAPYTANIE OFERTOWE - PRAWNIK

17 lutego 2023r. Zapytanie ofertowe
Specjalista ds. obsługi cudzoziemców w punkcie informacyjno-doradczym

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do wypełnienia oferty na stanowisko Specjalista ds. obsługi cudzoziemców w punkcie informacyjno-doradczym w Lublinie, Chełmie, Zamościu i Białej Podlaskiej.

Zapytanie ofertowe

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w związku z realizacją projektu "Przyjazny i bezpieczny urząd III" zaprasza do wypełnienia oferty na Stanowisko specjalista ds. obsługi cudzoziemców w punkcie informacyjno-doradczym w Lublinie

ZAPYTANIE OFERTOWE - LUBLIN

Zapytanie ofertowe