EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJA NOWY STAW


AKTUALNOŚCI 2014 ROKU


18.08.2014-24.08.2014 Nasutów UNCHAIN HUMAN RIGHTS Europejski Centrum Współpracy Młodzieży

W sierpniu w dniach 18.08.2014-24.08.2014 w Nasutowie odbyło się szkolenie dla osób pracujących z młodzieżą pod hasłem „Unchain Human Rights”. W projekcie wzięło udział 26 osób z Polski, Portugalii, Rumunii, Hiszpanii i Turcji.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie powiekszenie

Uczestnikami szkolenia były osoby, które pracują z młodymi ludźmi w sowich organizacjach oraz lokalnych społecznościach. W ramach projektu młodzi pracownicy mieli możliwość zdobycia podstawowych wiadomości na temat Praw Człowieka - idei, historii, specyfiki i uregulowań na arenie międzynarodowej.

W czasie zajęć warsztatowych z trenerami poznawali w praktyczny sposób problemy w relacji jednostka - państwo, naruszanie praw osobistych przez osoby posiadające władzę, ćwiczenia uświadamiające pojęcie równości i tolerancji społecznej oraz warsztaty antydyskryminacyjne.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Ponadto uczestnicy mieli możliwość w czasie zajęć z trenerem  (psychologiem, coachem, żonglerem) rozwinąć umiejętności pracy zespołowej tak ważnej w pracy z młodzieżą, poznać i udoskonalić metody aktywnego i interesującego przekazywania wiedzy.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie


PROJEKTY
FUNDACJI

NowyStaw

Projekt
BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

Projekt
„Ctrl+C – Ctrl+V”

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

LUBELSKIE
CENTRUM
WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

TANDALE
CENTRUM WSPARCIA KOBIET

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

MŁODOŚĆ
MOJĄ SZANSĄ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ