EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJA NOWY STAW


AKTUALNOŚCI 2014 ROKU


29 kwietnia 2014 Europejski Piknik Rowerowy Informacja Europejska : RODM Lublin, Europe Direct Lublin

Chcesz na sportowo i rodzinnie świętować Dzień Europy oraz spędzić ciekawie czas? Jeśli tak, to zapraszamy na Europejski Piknik Rowerowy, który odbędzie się w sobotę w dniu 10 maja w Nasutowie pod Lublinem. Wspólnie przejedziemy rowerami z Lublina do Nasutowa (ok. 20 km), weźmiemy udział w Europejskim Pikniku, a następnie wrócimy do Lublina.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu do udziału w Europejskim Pikniku Rowerowym, który odbędzie się w sobotę w dniu 10 maja 2014 r. Uczestnicy wyruszą w trasę do Nasutowa o godzinie 11.30 z pętli autobusowej przy ul. Koncertowej w Lublinie.

Wcześniej należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres:  stowarzyszenie@rowerowylublin.org. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 maja do godziny 13.00. Pierwszych sto osób otrzyma od nas opaski odblaskowe.

W programie Pikniku przewidziano wiele atrakcji m.in. konkursy wiedzy o Unii Europejskiej, przejażdżka wozami po lasach kozłowieckich, zawody strzelania z łuku, warsztaty bębniarskie „tarabany” oraz stoisko informacyjne o Unii Europejskiej.

W przypadku osób, które nie ukończyły 16 lat jest wymagana opieka rodzica/opiekuna. Osoby w wieku 16-18 lat są zobowiązane przedstawić podpisane przez rodzica/opiekuna zezwolenie na udział osoby niepełnoletniej w „Europejskim Pikniku Rowerowym” wraz z deklaracją zwalniającą organizatora z odpowiedzialności za ewentualne doznane urazy wskutek nieszczęśliwego wypadku w czasie przejazdu rowerowego i Pikniku (formularz dostępny poniżej).

Przed startem podczas rejestracji każdy uczestnik będzie musiał wypełnić kartę uczestnictwa (załączona poniżej). Dlatego prosimy o przybycie już po godzinie 11.00. Kartę można przynieść już wypełnioną na miejsce startu.

DO POBRANIA :

Regulamin przejazdu rowerowego : MSWord / PDF
Karta uczestnika : MSWord / PDF
Oświadczenie rodziców/opiekunów osoby niepełnoletniej: MSWord / PDF


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu!

Organizatorami przedsięwzięcia są:
Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie,
Punkt Informacyjny Europe Direct – Lublin oraz
Wydział Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Lublin.
Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin"Patronat honorowy


PROJEKTY
FUNDACJI

NowyStaw

Projekt
BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

Projekt
„Ctrl+C – Ctrl+V”

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

LUBELSKIE
CENTRUM
WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

TANDALE
CENTRUM WSPARCIA KOBIET

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

MŁODOŚĆ
MOJĄ SZANSĄ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ