EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJA NOWY STAW


AKTUALNOŚCI 2014 ROKU


24-28.01.2014 Lublin „ Yoth stressed out- check this out” Wizyta w Wilnie Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Od 24 do 28 stycznia nasza grupa wolontariuszy odbyła pasjonującą podróż, podsumowującą projekt „ Yoth stressed out- check this out”, do Wilna. Spotkaliśmy się z litewskimi uczestnikami projektu z organizacji Lietuvos Jaunimo Centras. Czekało na nas dużo zadań. 

Centralną częścią i zarazem głównym motywem wyjazdu była ewaluacja dotychczasowych działań grupy litewskiej i polskiej.  Ocena współpracy i plany na przyszłe projekty. W miłym towarzystwie praca nad podliczaniem ankiet i rozstrzygnięciem konkursu fotograficznego była bardzo sprawna dzięki czemu mogliśmy poświęcić więcej czasu na zaprojektowanie publikacji, w której przedstawimy nasze działania zrealizowane podczas trwania całego projektu. Chcemy, żeby publikacja zawierała techniki i ćwiczenia radzenia sobie ze stresem, podsumowanie ankiet, które diagnozują zjawisko stresu wśród naszych rówieśników.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Po wytężonej pracy nadszedł czas na poznanie Wilna oraz jego okolic. Zwiedzaliśmy Troki z majestatycznym zamkiem zbudowany przez księcia Witolda. Przez cały pobyt wieczorami poznawaliśmy stare miasto na którym znajduje się Ostra Brama Katedra wileńska, Kościół św. Anny a także Plac Ratuszowy.  Po owocnym spotkaniu musieliśmy niestety opuścić naszych litewskich przyjaciół i udać się do Polski.  Myślę, że klimat tego miasta na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Projekt jest współfinansowany ze środków
Programu „Młodzież w Działaniu” Unii Europejskiej.

PROJEKTY
FUNDACJI

NowyStaw

Projekt
BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

Projekt
„Ctrl+C – Ctrl+V”

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

LUBELSKIE
CENTRUM
WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

TANDALE
CENTRUM WSPARCIA KOBIET

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

MŁODOŚĆ
MOJĄ SZANSĄ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ