AKTUALNOŚCI 2010 ROKU

4-8.05.2010 | Nasutów Reportaże radiowe nagrane w ramach projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży” Instytut Rynku Pracy - Fundacja Nowy Staw

Zapraszamy do zapoznania się z audycjami radiowymi nagranymi w ramach projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży”

Pierwsza audycja została nagrana w Nasutowie w trakcie odbywających się tam marcowych warsztatów. Reportaż nagrany przez lubelskie Radio Centrum, zawiera wypowiedzi uczestników projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży” odnoszące się do merytoryki zajęć, ale i wrażeń szczególnie Białorusinów i Ukraińców z ich pobytu w Polsce.

Zapraszamy do posłuchania audycji wyemitowanej na antenie Radia Centrum:

Flash Player - pobierz.

Kolejny materiał radiowy jest zapisem wywiadu jakiego udzielił Mateusz Małyska, pracownik projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży” dla stacji Polskie Radio dla Zagranicy. Radio to nadaje codziennie w 7 językach a audycje są retransmitowane przez liczne stacje zagraniczne.

Zapraszamy do posłuchania audycji wyemitowanej na antenie Polskiego Radia dla Zagranicy:

Flash Player - pobierz.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu
udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię
poprzez dofinansowanie ze środków
Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ

„Ctrl+C – Ctrl+V”