AKTUALNOŚCI 2007 ROKU

23.10.2007 | Tadeusz Pawlus "Across the borders - Ponad granicami " Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

W spotkaniu wezmą udział młodzi ludzie zainteresowani współpracą międzynarodową oraz wolontariusze i liderzy organizacji pozarządowych z Niemiec, Ukrainy i Polski. W planie szkolenia znajdą się min. : warsztaty z dynamiki grupy, sesja międzykulturowa, techniki outdoor , zarządzanie ryzykiem i konflikt w grupie. W programie znajdą się także zajęcia sportowe i wizyta w Berlinie.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ