EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJA NOWY STAW


AKTUALNOŚCI 2007 ROKU


23.06.2007 Ksiądz Arcybiskup Profesor Józef Życiński, Metropolita Lubelski poświęcił Europejski Dom Spotkań w Nasutowie. Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Podczas wizyty duszpasterskiej Ksiądz Arcybiskup Profesor Józef Życiński poświęcił budynki ośrodka Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw w Nasutowie. 23 czerwca 2007 r. Metropolita lubelski odwiedził nową kaplicę, która została oddana do użytku gościom Europejskiego Domu Spotkań.

Ksiądz Arcybiskup Profesor Józef Życiński powiedział podczas wizyty w Nasutowie, że bardzo budujące są inicjatywy podejmowane przez Fundację na rzecz regionu i współpracy międzynarodowej. Szczególnie ważne jest, podkreślił Ksiądz Arcybiskup, że Fundacja pamięta o wszystkich wymiarach rozwoju człowieka a kaplica jest tego pięknym przykładem. Arcybiskup spotkał się także z pracownikami Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw i ich rodzinami. Błogosławiąc na dalsze lata pracy życzył wszystkim pracownikom, współpracownikom, wolontariuszom i ich rodzinom wzajemnej życzliwości i wytrwałości w budowaniu dobra.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleria

Europejski Dom Spotkań w Nasutowie jest ośrodkiem szkoleniowo-konferencyjnym Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw. W stylizowanym na staropolski dwór ośrodku odbywa się rocznie prawie 50 projektów edukacyjnych. Uczestniczy w nich ponad 2000 osób ze wszystkich krajów Europy. Ośrodek jest także miejscem pracy twórczej i aktywizacji społeczności lokalnej.
PROJEKTY
FUNDACJI

NowyStaw

Projekt
BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

Projekt
„Ctrl+C – Ctrl+V”

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

LUBELSKIE
CENTRUM
WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

TANDALE
CENTRUM WSPARCIA KOBIET

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

MŁODOŚĆ
MOJĄ SZANSĄ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ