AKTUALNOŚCI 2007 ROKU

19.02.2007 | Ewa Niemialkowska Witamy w Lublinie Vera! Centrum Międzynarodowej Współpracy Młodzieży

Wraz z początkiem lutego w naszym biurze swój roczny wolontariat rozpoczęła Vera – wolontariuszka z zaprzyjaźnionej organizacji z Białorusi (Dziedzic). Vera postanowiła wykorzystać szansę jaką w ramach programu MŁODZIEŻ (obecna edycja programu nosi nazwę Youth In Action) daje Wolontariat Europejski (EVS).

Podczas 12 miesięcy spędzonych w Lublinie Vera zdobędzie praktykę, odbędzie kurs języka polskiego oraz będzie pracować przy koordynacji projektów polsko – białoruskich wymian młodzieży oraz szkoleń medialnych i dziennikarskich. Mamy nadzieje, ze wolontariat pomoże jej rozwinąć skrzydła i zdobyć umiejętności, które potem wykorzysta w życiu zawodowym.

Okazja do pozdrowień rodziny i przyjaciół ...

Tymczasem sprawdźcie jak Vera radziła sobie na lodowisku podczas jednego z wieczorów integracyjnych.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Projekt wspierany jest ze środków Programu „Młodzież”.

www.mlodziez.org.pl

BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ