WIADOMOŚCI OWES

PIKNIK RODZINNY i DZIEŃ EUROPEJSKIEGO

DOMU SPOTKAŃ - FUNDACJI NOWY STAW

Miejsce: Dom Nasutów koło Lublina
Czas: Sobota, 9 maja 2015 roku, początek o godzinie 14:00.

Ten dzień chcemy spędzić w gronie wszystkich tych, którzy czują się w jakiś sposób związani z Fundacją, utożsamiają się z naszą misją i celami, współpracują lub współpracowali z nami. Zapraszamy wraz z całą Pani/Pana rodziną do wspólnego spotkania, biesiadowania i wypoczynku na terenie naszego Domu Nasutów, który przewidział dla Państwa wiele atrakcji.

Będą to m.in.:

• wystawa samochodów rajdowych i motocykli
  • przejażdżka wozami po Kozłowieckim Parku Krajobrazowym
  • warsztaty bębniarskie
  • gry i zabawy dla całej rodziny
  • kącik malucha (malowanie twarzy, gry i zabawy animacyjne)
  • i oczywiście poczęstunek (bigos nasutowski, kiełbaski z grilla, papryka faszerowana, lody) - Dom Nasutów słynie z dobrej kuchni.

Jeżeli zechcą Państwo wybrać się do Nasutowa rowerem, to zapraszam do udziału we wspólnym przejeździe na trasie Lublin - Nasutów - Lublin w ramach Europejskiego Rajdu Rowerowego, który również organizujemy tego dnia. Trasa rajdu rozpoczyna się o godzinie 12:00 pod Galerią Olimp przy Al. Spółdzielczości Pracy 34 w Lublinie. Przejazd do Nasutowa zajmie około 40 minut. Powrót do Lublina planowany jest około godziny 18:00.

Spotkajmy się 9 maja w Nasutowie.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 7.05.2015 r. poprzez wysłanie e-maila na adres eds@eds-fundacja.pl lub kontakt z naszym biurem pod numerem 81 534 61 91. Można także dołączyć do wydarzenia na facebooku (Dzień Fundacji Nowy Staw).

DO POBRANIA:

EDS-FNS