POINFORMUJ ZNAJOMYCH

powiekszenie

Akademia Złota 9
Zimowy Obóz Medialny : 22-28.02.2010 Dom Nasutów

Zapraszamy słuchaczy Akademia Złota 9 do udziału w Zimowym Obozie Medialnym w dniach 22-28.02.2010r. Obóz odbędzie w Domu Nasutów w Nasutowie k/Lublina w ośrodku szkoleniowym Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw.

W programie Obozu: warsztaty telewizji internetowej w specjalnie przygotowanym studiu greenbox, przygotowywanie krótkich materiałów reporterskich – nagrywanie, montaż, umieszczanie w serwisach internetowych, pisanie krótkich relacji i opisów reporterskich, warsztaty emisji głosu, dykcji oraz wystąpień publicznych ponadto zaplanowano kulig, naukę jazdy na nartach biegowych, wycieczkę niespodziankę i spotkania z Ojcem Ludwikiem.

Warsztaty prowadzić będą trenerzy europejskiego stowarzyszenia nadawców telewizji internetowej Yout4Media Team oraz dziennikarze mediów obywatelskich i publicznych.

Do udziału w Obozie zapraszamy tylko słuchaczy Akademii Złota 9.

Całkowity koszt dla słuchaczy Akademii 100,00 PLN.
Wpłaty można dokonać na konto Fundacji lub bezpośrednio w dniu rozpoczęcia obozu.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie
do 8 lutego 2010r na adres:
Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw,
ul. Skłodowskiej-Curie 3, 20-029 Lublin