Oddajemy w Państwa ręce raport pt. „Bliżej Unii – 10 lat Polski w Unii Europejskiej”.
Wspomniana publikacja nie ma na celu całościowego podsumowania uczestnictwa Polski we Wspólnocie. Taką rzetelną próbę politycznego i ekonomicznego podsumowania ostatniej dekady przedstawiło na początku 2014 roku Ministerstwo Spraw Zagranicznych w raporcie „Polskie 10 lat w Unii”.

Niniejszy dokument stanowi próbę wyeksponowania wymiaru społecznego integracji europejskiej, wsłuchania się w głos Polaków: młodszych i starszych, przedstawicieli biznesu i organizacji pozarządowych. To ich opinie, przemyślenia oraz wnioski dotyczące dziesięcioletniej obecności Polski w strukturach unijnych będą tu najważniejsze. Raport ten jest zwieńczeniem projektu „Bliżej Unii – podsumowanie 10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej”, realizowanego przez Europejski Dom Spotkań – Fundację Nowy Staw przy finansowym wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

ZACHĘCAMY DO LEKTURY!

publikacja

PUBLIKACJA - RAPORT "BLIŻEJ UNII" / PDF

Projekt „Bliżej Unii – podsumowanie 10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej”
realizowany przez Europejski Dom Spotkań – Fundację Nowy Staw
współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

POINFORMUJ ZNAJOMYCH

Webmaster: © STUDIO EM