Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw realizuje projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych pt. „Bliżej Unii – podsumowanie 10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej”. W związku z tym chcieliśmy poznać Państwa opinie, przemyślenia oraz wnioski dotyczące dziesięcioletniego członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Państwa wypowiedzi zostaną opracowane, a następnie zamieszczone w specjalnym raporcie poświęconym omawianemu zagadnieniu. Prosimy o zapoznanie się z niniejsza ankietą i jej dokładne wypełnienie. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a uzyskane na jej podstawie wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w postaci danych zbiorczych w przygotowywanym raporcie.

Warning: require(/10lat/formularz/machform.php): failed to open stream: No such file or directory in /10lat/formularz.php on line 22

Fatal error: require(): Failed opening required '/10lat/formularz/machform.php' (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /10lat/formularz.php on line 22