AKTUALNOŚCI 2017 ROKU

23.10.2017 Lublin Mapera Tandale - budowa przedszkola wraz infrastrukturą sanitarną dla dzieci z Tandale -dzielnicy Dar Es Salam w Tanzanii .

Europejski Dom Spotkań Fundacją Nowy Staw realizuje w partnerstwie z Organizacja TASODEC (Tanzania Social Development Center) założoną przez Ojców Białych Misjonarzy Afryki działająca na terenie Tanzanii, projekt Mapera Tandale - budowa przedszkola wraz infrastrukturą sanitarną dla dzieci z Tandale -dzielnicy Dar Es Salam w Tanzanii .

ZOBACZ PREZENTACJĘ PDF

powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie powiekszenie

Projekt współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.